• Çevreyolu Bulvarı No:159, C Blok, Kapı No:3/4, İzmir

Hakkımızda

Firmamız izmir’ in menderes ilçesinde 1994 yılında kurulmuştur. Firmamız ilk üretim yıllarında soğuk demircilik üzerine kendini geliştirmeye devam etmiştir. 2008 tarihinden itibaren Tüprag Eldorado Gold Efemçukuru altın madeninin alt yüklenicisi konumunda faaliyet göstermeye devam etmiştir. Bu süreçle birlikte Çelik konstrüksiyon imalatı, İş makinesi ataşman imalatı, kaynaklı imalat, talaşlı imalat gibi bölümleri bünyesine katmıştır.

İzmir Çelik Konstrüksiyon İmalatı ... Bir yapının çelikten oluşmasına çelik konstrüksiyon imalatı denir. Binanın ana taşıyıcıları başta olmak üzere, çelik kullanılan binalara,​ ...

izmir çelik konstrüksiyon imalatı, çelik konstrüksiyon imalatı izmir, izmir damper polimer kaplama, izmir iş makinesi ataşman imalatı

Umut Mekanik

1994

Umut Mekanik

Sektörümüzün ciddi bir mühendislik bilgisi gerektirdiği, yüksek bir sorumluluk ve insanların yaşam kalitesini arttıran önemli bir alan olduğu bilinci ile çalışan firmamız, çalışmalarında sektörün lider markaları ile çözüm ortaklığı yaparak daima müşteri memnuniyetini ön plana almıştır.
1994

Projeler

Sektörün dinamik yapısı ve gelişen teknoloji nedeni ile hızla değişmekte ve yenilenmektedir. Firmamız yenilikçi ve dinamik yapısı sayesinde çevreci, enerji etkin, kaliteli ve sürdürülebilir çözümler üretme ve uygulama yönünde çalışmalarına devam etmektedir.
1994

Üretim

Üretim faaliyetlerini yürütmek için planlı, programlı ve yüksek kalitede hizmet vermek hedefiyle, üretime katma değer katacak her türlü iyileştirmeyi dünya standartlarında sağlanmasını vazife olarak gören Umut Mekanik bu vazifesini yerine getirmek için sarf edilen her türlü emeği milli değer olarak bilmektedir.

1994

Çalışma

Hızla artan makine parkurumuz sayesinde her türlü tasarımı yapılmış ve yapılmamış makine ve makine yedek parçaları; ağır sanayi ekipmanları ve makineleri; havacılık ve savunma sanayi için torna, freze, delme, çapak alma, markalama fikstür ve ekipmanları üretilmektedir.

Umut Mekanik

İş Makinesi Ataşman

İş Makinesi Ataşman’dan bahsetmek ve söz konusu almak gerekirse iş makinaları hayatımızın olmazsa olmazlarıdır. İş gücü ile nasıl bir yere kadar müdahale yapabiliyorsak iş makinasında ise yapabildiklerimizden ziyade sonuca direk olarak ulaşabiliriz. İş makinası ataşmanları da Paletli ekskavatörümüzün yıkım kırım …

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

İsteğe bağlı veya projelendirilmiş çelik konstrüksiyon imalatlarınızı bünyemizde yapmaktayız. Kalite, güven, disiplin felsefesi içerisinde profesyonel kadrosuyla, kalite ve zamanında iş teslimiyle sektöründe öncü olmuştur.

Damper Polimer Kaplama

Kapla ürün grubu, mühendislik plastiği sınıfında, polimer bir malzemedir. Endüstrinin birçok alanında, sürtünme, aşınma ve malzemelerin akış problemlerine çözümler üretir. Oldukça düşük sürtünme yüzeyi, yüksek darbe dayanımı ve mükemmel kimyasal dayanımı ile kendine has bir malzemedir. Kamyon, Silo, vb. yerlerde …

Call Now Button