• Çevreyolu Bulvarı No:159, C Blok, Kapı No:3/4, İzmir

Aşınma Plakası - İmalat ve Montaj

İzmir aşınma plakası yüksek aşınma ortamlarının zorluklarıyla mücadele etmek için tasarlanmıştır ve birçok endüstrideki aşınma sorununa uygulanabilir bir çözümdür. Aşınmayı azaltarak bileşenlerin hizmet ömrü uzatılır, aksama sürelerini azaltır, kullanıcının bakım yerine üretime konsantre olmasını sağlar ve süreçte verimliliği artırır. Aşağıda, daha geleneksel malzemeler yerine İzmir aşınma plakası kullanımına geçmenin fayda sağlayabileceği bazı endüstriler ve örnekler verilmiştir .

Teorik bilgi ve tecrübemizi, tasarım ve imalat kabiliyetlerimizle birleştirerek hizmet ve ürünlerimizi sunuyoruz. İzmir Aşınma Plakası - Umut Mekanik

izmir aşınma plakası, izmir tırnak imalatı, aşınma plakası imalatı izmir

Aşınma Plakası Kaynak İşlemi

İzmir Aşınma Plakası , tek damarlı kaynak telleri ve toplu bindirmeli tozaltı kaynak işlemi kullanarak aşınma plakaları üretir. Her aşınma plakası üretim tablası, aynı anda maksimum üç aşınma plakası etrafında dönebilir . Süreç, sorumluluğu, kirliliklerden arındırılmış bir kaynak yüzeyi, sabit bir akı akışı ve sabit bir tel besleme hızı sağlamayı içeren bir kaynakçı tarafından denetlenir.

Denetleyici kaynakçı ayrıca %30 seyreltme oranının korunmasını ve taban plakasının gücünün değişmeden kalmasını sağlamak için voltaj ve amper gibi kaynak parametrelerinin ayarlanmasından sorumludur. Taban plakası kalınlığı, kaplama kalınlığı ve kaplama tipi gibi çeşitli değişkenler bu faktörlerin kontrolünden sorumludur.

Aşınma Plakalarının Kalite Testi

Yukarıdaki işlemi kullanarak aşınma plakalarının üretiminden sonra Umut Mekanik , ürünleri kalite testi için gönderir. Üretilen her aşınma plakası, tanımlanmış standartlara uymasını sağlamak için sıkı kalite denetimlerine tabi tutulur. Her plakanın Rockwell sertlik (HRc) test sonuçları belgelenir ve her plaka, toz yığınına ve ayrıca temel çelik yığınının MTR’sine kadar izlenebilir.

Umut Mekanik , şiddetli aşınma koşullarına maruz kalan ekipman, parça ve boru hatlarının ömrünü uzatarak verimliliği en üst düzeye çıkarmak isteyen müşteriler için en yüksek kalitede aşınma kaplamaları geliştirir ve üretir. Umut Mekanik , yüksek kalite standardını araştırma ve geliştirme, ortak şirketler ve seçkin tedarikçilerin yanı sıra kurum içi deneyler ve süreç optimizasyonu yoluyla elde eder.

Call Now Button