• Çevreyolu Bulvarı No:159, C Blok, Kapı No:3/4, İzmir

İsteğe bağlı veya projelendirilmiş çelik konstrüksiyon imalatlarınızı bünyemizde yapmaktayız. Kalite, güven, disiplin felsefesi içerisinde profesyonel kadrosuyla, kalite ve zamanında iş teslimiyle sektöründe öncü olmuştur.

Çelik konstrüksiyon imalatı, çeşitli endüstriyel sektörlerde en çok tercih edilen metaldir. İmalat sanayisinde, petrol ve gaz endüstrisinde, inşaat endüstrisinde, ambalaj endüstrisinde ve ulaşımda yaygın olarak kullanılır. Günümüzde, endüstriyel işleyişin çelik konstrüksiyon imalatı olmadan hayal edilmesi zor. Çelik konstrüksiyon imalatı kullanılarak çok sayıda ekipman imalat edilmektedir.

Çelik konstrüksiyon imalatı üretimi, hammaddelerden türetilen bileşenleri birleştirerek, harmanlayarak, keserek ve değiştirerek yapı oluşturma işlemidir. Günümüz endüstrisinde güvenlik taleplerini karşılamak üzere birçok alanda çelik kullanılmaktadır. Çelik konstrüksiyon imalatı sert ve ağır yükleri destekleyebilmekte, onu havacılık, sağlık hizmetleri, endüstriyel alanlar ve daha fazlası için çok yönlü bir malzeme haline getirmektedir. Umut Mekanik, projeniz için en güvenli ve en uygun maliyetli çelik konstrüksiyon imalatı hizmeti almanıza yardımcı olabilir.

Modern endüstri her zamankinden daha verimli ve düzenli hale geldi ve hızlı hareket eden endüstrimizin yüksek taleplerine ayak uydurmak ve en iyi değeri sağlamak için anahtar teslim hizmetler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Örneğin, çelik konstrüksiyon imalatı üretimi, uzmanların baştan sona çok çeşitli hizmetler sunmalarını gerektiren çok yönlü bir mesleğe dönüşmüştür.

Çelik konstrüksiyon imalatı üretimi sadece ideal bir yapı oluşturmak için gereken metalleri oluşturmaktan daha fazlasıdır- günümüz projeleri işverenlerin çelik konstrüksiyon imalatı sürecini tamamlamak için gereken tasarım, analiz ve kurulum hizmetlerini sunmalarını beklemektedir.

ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI 

Çelik konstrüksiyon montajı her bir yapı için talep edilen kişiselleştirilmiş sonuçları sunmak için çeşitli üretim tekniklerine dayanarak karmaşık bir süreç haline geldi. Çelik imalat mühendislerimiz tanklar için çelik merdivenlerden, metal işlerine, tam yapı uygulamalarına ve daha fazlasına kadar her uygulama için en yüksek kaliteyi sunmak için buradalar.

Yıllardır çelik konstrüksiyon imalatçılarımız her proje için ideal sonuçlar sunmak için çalıştılar. Çelik oluşturma sürecinin ötesinde ekibimiz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere ideal bir uyum için birkaç teknikle değiştirebilir:

Call Now Button